doğal taş katalogu, mermer katalog, katalog, Q ajans, marble catalog, stone catalog

RENK AYRIMI

Ofset baskı aşamasına geçmesi için ön tasarım işlemleri tamamlanan ve müşteriden onayı alınan siparişler için renk ayrımı işlemi yapılır.

 

Renk ayrımı; çok renkli bir baskının gerçekleşmesi için orijinal tasarımı oluşturan renkleri, matbaa baskı renkleri olan CMYK ana renklerine ayırma işlemidir

 

 PSO Nedir?

 

Ofset baskı süreci standardı (The ProcessStandard Offset, PSO), ISO 12647-2 nolu baskı standardını baz alarak, "Web" veya "Tabaka" ofset baskı makinelerinde baskı üretiminin, baskı öncesi unsurlarıda kapsayacak şekilde standardizasyonununu sağlayan bir prosedürün tanımıdır. PSO, Almanya Baskı ve Medya Federasyonları, FOGRA ve UGRA işbirliği neticesinde ortaya çıkmış ve uluslararası baskı endüstrisinde geçerlilik kazanmıştır.

Çalışmalarımız PSO Standartlarına uygundur.

Q AJANS

Hizmetlerimiz

İletişim

Q AJANS Design Studio ihtiyacınıza yönelik reklam araçlarını belirler ve firmanıza en uygun Reklam Tanıtım Projesini onayınıza sunar. Projeyi onaylamanızla beraber süreç işlemeye başlar ve Q AJANS Studio proje başlangıcından iş teslimine kadar süreci yönetir. Size düşen tek şey    Q Ajans ile çalışarak keyfinize bakmaktır.

 

Organize Sanayi Bölgesi, 1. Cad. 2. Sosyal Tesisler, No:2/8 Afyonkarahisar / TURKEY

 

+90 272 214 63 21

info@qajans.com.tr

Follow Us

Copyright © 2019

Q AJANS