doğal taş katalogu, mermer katalog, katalog, Q ajans, marble catalog, stone catalog

Q AJANS Doğal taş sektöründe birebir renk uyumu veren ürün çekimleri ile fark yaratır.

 

 Firmanızın kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için katalog veya broşür tasarım çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir. Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınızın oluşması ve bu imajın kalıcılığı açısından çok önemlidir. Mermer sektöründeki tecrübesi ile birlikte

 

Q AJANS, doğal taşların renklerini kataloglarınıza bire bir yansıtmaktadır. Bu sayede, sizlere özel tasarlamış olduğumuz kataloglar ile müşterilerinize daha gerçekçi veriler sunabilirsiniz.

 

 Kurumsal şirketlerde reklam ve tanıtımın gerekliliği, firmanız için katalog tasarımını vazgeçilmez kılmaktadır çünkü kataloglar elden ele dolaşır ve ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapar. Reklam ve tanıtıma önem veren her firma katalog bastırmayı önemsemektedir. Bu konuda Q AJANS, profesyonel ekibiyle ve 9 yıllık tecrübesiyle sizlerin sektörde öncü olmasına yardımcı olabilmek adına daima hazırdır.

 

Q AJANS

Hizmetlerimiz

İletişim

Q AJANS Design Studio ihtiyacınıza yönelik reklam araçlarını belirler ve firmanıza en uygun Reklam Tanıtım Projesini onayınıza sunar. Projeyi onaylamanızla beraber süreç işlemeye başlar ve Q AJANS Studio proje başlangıcından iş teslimine kadar süreci yönetir. Size düşen tek şey    Q Ajans ile çalışarak keyfinize bakmaktır.

 

Organize Sanayi Bölgesi, 1. Cad. 2. Sosyal Tesisler, No:2/8 Afyonkarahisar / TURKEY

 

+90 272 214 63 21

info@qajans.com.tr

Follow Us

Copyright © 2019

Q AJANS